Zapisy do Sensoryczno-Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego Leśna Akademia w Pruszkowie

Dzieci w przedszkolu słuchają przedszkolanki

Sensoryczno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Leśna Akademia prowadzi zapisy przez cały rok. Możesz więc dopisać swoje dziecko do utworzonych grup także w trakcie trwania roku szkolnego, pod warunkiem że mamy jeszcze wolne miejsca.

Aby zapisać dziecko do naszej placówki, należy wypełnić komplet dokumentów dostępnych na stronie i przynieść je do kancelarii przedszkolnej. Po uiszczeniu opłaty maluch będzie mógł dołączyć do swojej grupy wiekowej.

Drodzy Rodzice!

Z dniem 1 września rozpoczynamy zapisy do naszej nowej Leśnej Akademii. Zmieniliśmy się dla Was - a szereg nowości również przed nami.
W szczególności zapraszamy dzieci ze spektrum autyzmu, dla których czesne jest obniżone o 40 %.
Zapewniamy małe 8- osobowe dwie grupy. Szereg dodatkowych zajęć.
Konsultacje ze specjalistami. Nowoczesny wystrój. Przemiłą kadrę.