Dla Rodzica

Strefa dla Rodzica to miejsce w sposób szczególny dedykowane opiekunom naszych Przedszkolaków. Dowiesz się z niej wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zapisów, opłat, wyprawki, jaką należy przygotować dla malucha oraz różnego rodzaju wydarzeń, które odbywają się w placówce. W zakładce tej umieszczamy wszelkie istotne komunikaty oraz zapowiedzi, dzięki czemu przez cały czas jesteś z nami na bieżąco.

Sensoryczno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Leśna Akademia bardzo często bierze udział w różnego typu imprezach oraz programach edukacyjnych pozwalających przedszkolakom w łatwy i przyjemny sposób poznać wszelkie tajniki otaczające ich świata. Teatrzyki, warsztaty plastyczne i wycieczki to coś, co jest u nas na porządku dziennym. Ponieważ są to na ogół wydarzenia wymagające sprawnej organizacji oraz pełnego zaangażowania Rodziców  i Opiekunów naszych podopiecznych, umieszczamy właśnie tu stosowne komunikaty o nich, dzięki którym łatwiej jest się zorientować w planowanych przedsięwzięciach.

Niezbędnik Rodzica

Drogi Rodzicu! W tej części naszej strony możesz w łatwy i szybki sposób zapoznać się z zasadami działania naszej placówki wychowawczo-edukacyjnej. Oto kilka wskazówek, które pomogą rozpocząć nam wspólną przygodę, jaką jest wspieranie rozwoju Twojego malucha:

1. Rozmawiaj z nami – chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii i odpowiemy na każde pytanie.
2. Staraj się być na bieżąco – odwiedzaj naszą stronę, a także śledź profile w mediach społecznościowych, gdzie zamieszczamy bieżące informacje.
3. Korzystaj z naszych rad – jako wykwalifikowani pedagodzy, którzy bezustannie poszerzają swoje kompetencje, wiemy dobrze, co będzie dla Twojego dziecka najlepszą formą wsparcia w rozwoju!