Informacje

Drewniane stoliki i krzesła w przedszkoluW celu ułatwienia Rodzicom naszych podopiecznych zorientowania się w podejmowanych przez placówkę przedsięwzięciach oraz zasadach jej funkcjonowania, przedstawiamy wszelkie niezbędne informacje. Możesz dowiedzieć się stąd między innymi o naszej kadrze, a także pobrać wzory dokumentów, które należy złożyć w kancelarii Przedszkolnej Leśnej Akademii podczas zapisywania malucha czy w przypadku organizowanych przez nas wyjazdów.

Placówka wychowawczo-edukacyjna Sensoryczno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Leśna Akademia jest laureatem plebiscytu Orły Edukacji z lat 2019 oraz 2020, w tym odznaczenia GOLD 2020, co świadczy o naszej nieposzlakowanej renomie i zadowoleniu dotychczasowych Klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać najwyższym wymaganiom Rodziców oraz ich ukochanych pociech.

Nasza kadra

Sensoryczno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Leśna Akademia to zespół wysoce wykwalifikowanych nauczycieli, opiekunów i lektorów, którzy każdego dnia dbają o prawidłowy rozwój intelektualny, emocjonalny, motoryczny, artystyczny oraz językowy swoich podopiecznych. Bazujemy na najbardziej skutecznych i uznanych metodach w świecie pedagogiki. Przekazujemy wiedzę poprzez zabawę, współpracę, sztukę i odwoływanie do inteligencji emocjonalnej, która jest niezwykle istotnym komponentem rozwoju każdego z nas.

Bezustannie rozwijamy nasze umiejętności i wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii, lingwistyki czy artyzmu biorąc udział w szkoleniach i kursach na terenie całego kraju. Dzięki temu możemy dać Ci gwarancję, że Twój maluch zrealizuje z nami pełny program nauczania przedszkolnego, a także zdobędzie doskonałe podstawy pod dalszą edukację.