Czesne

Plastikowe literki na małej tablicyJak każda placówka przedszkolna, chcemy zapewniać Twojemu dziecku najlepsze warunki do wzrostu. Wiąże się to z kosztami, na które składają się nie tylko utrzymanie budynku przedszkolnego w najlepszej kondycji i wyposażanie go w niezbędne elementy do nauki i zabawy, z których przez cały czas korzystają nasi podopieczni. Przede wszystkim bowiem zadaniem placówki jest dbanie o zbilansowane posiłki z uwzględnieniem różnego rodzaju diet, zakup materiałów do codziennej nauki oraz organizacja wydarzeń, które znacznie uatrakcyjniają naukę. Wszystko to pokrywa czesne, które Rodzic uiszcza w naszej kancelarii przedszkolnej. W ten sposób wspólnie jesteśmy w stanie pokierować procesami rozwoju dziecka i rozwijać jego talenty podczas zajęć odbywających się w Leśnej Akademii.

Posiłki, które podajemy podopiecznym, są odpowiednio rozpisywane przez doświadczonych dietetyków. Uwzględniamy przy tym różnorakie diety, o których należy wspomnieć podczas zapisywania pociechy do placówki. Wybieramy także najlepsze materiały do nauki i zabawy rozwijające kreatywność i zdolności motoryczne, lingwistyczne oraz artystyczne.

Wysokości czesnego

Sensoryczno-Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Leśna Akademia ma status placówki prywatnej. Wysokość naszego czesnego jest uzależniona od bieżących wydatków, takich jak: wyżywienie, materiały i pomoce naukowe, zabawki, przyrządy gimnastyczne czy muzyczne. Poniżej znajduje się tabela, w której podajemy wszystkie stawki i koszty związane z pobytem dziecka w naszej placówce.

Informacje Czas Cena
Wpisowe na rok szkolny 2023/2024 Raz w roku 800 zł
Czesne  opłata miesięczna 1350 zł

Pakiet adaptacyjny

30 godz.   500 zł
*W cenie czesnego dzieci mają zapewnione wszystkie zajęcia wychowawczo-dydaktyczne. Wyżywienie jest dodatkowo płatne - dzienna stawka wynosi 16,00 zł.
Podczas nieobecności dziecka stawka za każdy dzień nieobecności jest odliczana przy następnym okresie rozliczeniowym.
Nieobecność dziecka, rodzic jest zobowiązany zgłosić w formie sms-a do godziny 7.30 danego dnia, celem odliczenia stawki.